Su Jeti Water Jet

Su jeti makinalarında kesici kum olarak kullanılan yüksek kaliteli, , yüksek garnet oranına sahip ( %99), geri dönüşümlü olmayan, radyoaktiflik limitleri altında değerlere sahip sertifikalı, GARNET abrazivleri “ Bengal Bay Garnet ”  ve “ EcoJet Garnet ” Amerikan Western Garnet Inc. firmasının ürünüdür. 80 mesh 120 mesh sujeti kesim ölçüleri diışında 16 mesh’den 200 mesh’e kadar farklı standartlarda mevcuttur. 25 kg lık 2 kat su ve nem geçirmez torbalarda ve 1 tonluk Big Bag lar içerisinde pazarlanmaktadır. Toz içermediğinden yüksek verimli kesim sağlamaktadır. Toz oranı yüksek ve geri dönüşümlü olup garnet oranı düşük ürünlerde iş yapmadan akan garnet nedeniyle kesme hızı düşer birim garnet başına kesilen metraj azalır, aynı işi daha uzun sürede ve daha fazla enerji sarf ederek yapmanıza sebep olur. Geri dönüşümlü olmayan ve hemen hemen sıfır toz içeren ürünlerimizi mutlaka test ediniz. BBG garnet ve Ecojet 120 ve 80 mesh,  modern tesislerde özellikle sujeti kesim amacına yönelik üretilmektedir

İstanbul ikitellide ve Ümraniye de  torbalarda ve 1 tonluk Big Bag lar içerisinde pazarlanmaktadır. İstanbul ikitellide ve Ümraniye de yüksek miktarda stok bulundurulmaktadır.

Özellikle Bengal Bay Garnet ( BBG GARNET ) %98 SAF GARNET OLUP TÜM DÜNYADA PAZARLANAN EN İYİ GARNET KALİTESİNE SAHİPTİR.

AYRICA GARNET SARFİYATINI DAHA DA AZALTMAK İÇİN DP 3000 KESME KAFALARIMIZI DA İSTEYİNİZ.

* BBG (Bengal Bay Garnet) ve Ecojet  garnet Western Garnet Heavy Mineral Inc. (Amerikan) firmasının ürünüdür.

Top